Zakelijk
Van droom naar buitenleven: Elroy Riesmeijer opent Outside Dreamz in Losser
LOSSER - Na jarenlange ervaring in de retail en internationale inkoop waagt Elroy Riesmeijer (50) uit Losser de sprong: een eigen tuinmeubelzaak, volledig gericht op sfeervolle teak- meubelen van hoge kwaliteit. Outside Dreamz is sinds kort geopend en biedt iets bijzonders voor tuinliefhebbers in de regio: stijlvolle, handgemaakte meubelen die je niet op iedere hoek van de straat vindt.
“Het is nu of nooit,” dacht Elroy, toen hij zijn vaste baan opzegde om voor zichzelf te beginnen. Jarenlang werkte hij in de detailhandel – eerst bij de Gamma, later in de groothandel voor bloemisterijproducten. “Via Alflora en later Otmar Decoraties ben ik de wereld van internationale inkoop ingerold. Ik vond het geweldig om naar China te reizen en te onderhandelen.” Toch begon het ondernemersbloed te kriebelen. “Ik had een groot netwerk en de kennis, dus waarom niet zelf importeren?”
Handgemaakt
Samen met zijn vrouw Rachel, met wie hij ook de inrichting en collectie samenstelt, begon het avontuur. Hun zomervakantie naar Italië werd omgeruild voor een oriën-tatiereis naar Indonesië. “We hebben daar fabrieken bezocht, gezocht naar een partij die nog niet levert in Europa – en die hebben we gevonden. Alles wordt met de hand gemaakt, van robuust teakhout. Gecertificeerd hout, zonder kinderarbeid. Dat vind ik belangrijk.”
Exclusief
De eerste containers kwamen begin dit jaar binnen. Nu is de showroom aan de Nijverheidsstraat 7 in Losser geopend. Het assortiment bestaat uit luxe loungesets, eet- en barsets, bijpassende zijdeplanten en grote gevlochten manden – vooral bedoeld om een overkapping sfeervol aan te kleden. “We leveren aan het midden- en hoogsegment, en onderscheiden ons met kwaliteit én exclusiviteit. Onze klanten kopen iets wat hun buurman niet ook heeft staan.”
All-weather
Een grote kracht van Outside Dreamz is de directe import. “We halen een schakel uit de keten, waardoor we betaalbaarder kunnen zijn dan andere aanbieders. Alle meubels zijn all-weather en kunnen ook los worden besteld, van één stoel tot een complete set. Uniek is ook de persoonlijke benadering: Elroy komt op verzoek zelfs bij mensen thuis om mee te denken over de inrichting van hun tuin of overkapping. “Ik wil mensen inspireren. Je hoeft niet groot te wonen om sfeer te creëren. Met een paar goede meubels zoals onze halfhoge bartafel kun je al zoveel doen.”
Muziek
Hij is nu fulltime ondernemer. Blijft er nog tijd over voor zijn andere passie: muziek? “Ik zit in de band Triple Nix, en af en toe treden we nog steeds op.” Buitenleven, ondernemen én muziek – Elroy leeft zijn droom.
De officiële openingsdagen van Outside Dreamz op 3, 4 en 5 april zullen feestelijk zijn: op het hele assortiment krijgt de klant 10% korting.
De showroom is geopend van donderdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, en op maandag t/m woensdag op afspraak. Het adres is Nijverheidsstraat 7 Losser.