Sport & Vrijetijd
Nieuws KV Dorp Boer
Martijn Lammers winnaar Dorp Boer bokaal
DENEKAMP - Bij het klootschieten ligt de landelijke veldcompetitie door de winterstop een tijdje stil. De afdeling Denekamp (samenwerking van Beuningen, Dorp Boer, Nooit Gedacht en Ons Streven) organiseert in deze periode een aantal wedstrijden op de straat.
Zondag 2 februari waren 38 klootschieters te gast bij Dorp Boer. Op de Dorpermeienweg werd over een afstand van 1000 meter gestreden om de Dorp Boer bokaal. In de hoogste categorie (hoofdklasse t/m klasse 3) werd Martijn Lammers van Nooit Gedacht de overtuigende winnaar. Hij wist als enige de afstand met 8 schoten te overbruggen en had op de streep nog 31 meter over. Martijn werd daarmee ook overall winnaar.
In de categorie 2 (klassen 4-6) bereikten Alfons Tijink van Ons Streven en Erik Velthuis van Dorp Boer de streep in 9 schoten. Alfons gooide zijn kloot maar liefst 131 meter voorbij de streep en werd in algemeen klassement tweede. Erik bleef daar met 109 meter wat achter maar had hiermee toch voldoende over voor de derde plaats in het algemeen klassement .
In categorie 3 (klasse 7-9) werd Eddy Arens van Dorp Boer de winnaar met 10 schoten en 88 meter. De eerste plaats in categorie 4 (klassen 10-12) was voor Dorp Boer speler Henry Kasper met 10 schoten en 33 meter.
De volgende wedstrijd van de afdeling Denekamp staat gepland op 16 februari. Dan staat de Zuil van Tilligte op het programma.