Algemeen
Indische ochtend op vrijdag 16 mei
ALMELO - Door het succes en de belangstelling voor de Indische ochtend wordt op vrijdag 16 mei vanaf 10.00 uur door de Ouderen Vereniging Almelo (OVA) een gezellige ochtend met een Indische lunch georganiseerd. Locatie is De Kauwe, Rietstraat 222a in Almelo.
Spreker is Frank Provoost. Thema van zijn lezing is: ’Een klein beetje Indo bestaat niet – Je bent het of je bent het niet’. Vragen van bezoekers zijn welkom. Daarna zal angklungman Joop Neijndorff zijn bamboeklanken laten horen en kunnen belangstellenden meedoen om er een feestje van te maken. Na dit spektakel volgt een heerlijke Indische lunch.
De bijdrage voor de leden van de ouderenbonden bedraagt € 17,50 p.p.; niet-leden betalen € 20,- per persoon. Vooraf dient de betaling plaats te vinden op rekeningnummer NL48 RABO 0347 1364 86 t.n.v. Ouderenvereniging Almelo, onder vermelding van uw lidmaatschapsnummer. De betaling dient uiterlijk op woensdag 7 mei te zijn betaald. Daarna volgt de bevestiging.
De OVA heeft er weer zin in.
Alleen bij genoeg aanmeldingen kan deze activiteit doorgaan.
Coby de Boer, coördinator Indische ochtend, tel. 06-46415767.